Професія вчителя вимагає сьогодні пошуку нових методів і форм роботи з учнями. Прикладом цього став
семінар-практикум «Інтегративно-мовне навчання для вчителів німецької мови – Kinderuni», який відбувся
7-8 жовтня 2019 року в бібліотеці імені Д.І.Чижевського. Мета семінару - створення педагогічно-дидактичних компетенцій у сфері викладання за методикою CLIL, яка є однією з провідних методик сучасного вивчення іноземної мови, та проведення проектів, які сприятимуть самостійному дослідницько-відкриваючому навчанню учнів.
Захід провела вчитель німецької мови Надія Костянтинівна Карнаухова, яка є мультиплікатором проекту Гете-Інституту "Цифровий дитячий університет". У семінарі взяли участь учителі німецької мови Кіровоградської області.
Під час семінару вчителі удосконалили знання з методики інтегративно-мовного навчання, ознайомились із передовим європейським педагогічним досвідом, а саме з принципами роботи освітнього проекту «Kinderuni» та «Junioruni», який побудований на використанні методики CLIL, опрацювали навички підбору наочно-навчального матеріалу з дитячого цифрового університету «Kinderuni» для опрацювання окремих тем та удосконалили навики застосування технічних ресурсів у навчальному процесі. Упродовж семінару були використані різноманітні інтерактивні форми роботи. Учасники семінару отримали роздатковий матеріал та різноманітні подарунки від «Kinderuni».