Запрошуємо до участі всіх охочих!
четвер, 25 травня 2023 р.
Методичний серфінг для вчителів німецької мови
Даний проєкт складається з серії вебінарів протягом року, на яких розглядатимуться актуальні питання методики викладання іноземної мови. Вебінари проходитимуть щомісяця (крім липня та серпня) у перший четвер місяця з 15.00 до 16.20 за сталим покликанням: https://meet.google.com/huq-uotp-wjn
Запрошуємо усіх бажаючих!
Про проведення стажувань вчителів французької мови
Міністерство освіти і науки України повідомляє, що Посольство Франції в Україні та Французький Інститут в Україні з 26 по 27 червня та з 29 по 30 червня 2023 року планують проведення стажувань у м. Люблін (Польська Республіка) для вчителів французької мови, які викладають французьку мову в Україні.
Стажування мають на меті покращити професійні навички вчителів, які викладають французьку мову, ознайомити вчителів з новими методами та прийомами з викладання іноземних мов та практичними навичками застосування їх на практиці.
Французький Інститут в Україні забезпечує проживанням у готелі з триразовим харчуванням та відшкодовує витрати на проїзд автобусом КиївЛюблін-Київ.
Щоб подати заявку на участь у стажуванні, необхідно перейти за посиланням та заповнити формуляр: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnIF9a7viqqStmVAKWEySFtAAEoL6 fRmiC5QiFhLnru1ZwKw/viewform Контактна особа для отримання додаткової інформації - Оксана Бурзак, oksana.burzak@ifu.kiev.ua.
понеділок, 22 травня 2023 р.
Про підвищення кваліфікації вчителів англійської мови
У період з 08 травня по 19 травня 2023 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулося навчання вчителів англійської мови за програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Розвиток загальних компетентностей вчителів англійської мови. Піднапрям: сучасні підходи до викладання іноземної мови». Навчання за програмою здійснювалось на дистанційній платформі GoogleMeet в синхронному режимі.
Протягом двох тижнів здобувачі освіти підвищували власну професійну компетентність та отримали знання й розуміння сучасних методологічних підходів до викладання іноземної мови та організації освітнього процесу з предмета; уміння аналізувати сучасні освітні тенденції, використовувати набуті знання в професійній діяльності для практичної реалізації державної політики та освітніх ідей; оцінювати власні уміння та навички відповідно до потреб реального часу.
Зокрема, актуальними та змістовними, на думку вчителів, стали питання розвитку та інтеграції навичок 21-го століття (Ірина КОСА), сучасні підходи до організації національно-патріотичного виховання (Юрій МИТРОФАНЕНКО), використання онлайн-сервісів та WEB-інструментів в освітньому процесі (Сергій БУРТОВИЙ, Ірина ХАРЧЕНКО, Світлана ЄФІМЕНКО), навчання іноземної мови дітей з особливими освітніми потребами (Вікторія ПАВЛЮХ) тощо.
Під час конференції з обміну досвідом здобувачі освіти поділилися власними професійними напрацюваннями та знахідками, а саме: були розглянуті питання впровадження дистанційних форм навчання, особливостей навчання школярів відповідно до Концепції «Нова українська школа», використання освітніх онлайн-інструментів для підвищення ефективності уроку іноземної мови, навчання англійської мов, дітей з особливими освітніми потребами. підвищення мотивації учнів тощо.
Керівник навчання за програмою – Юлія ЗАДУБНЯК, методист НМЛ суспільно-гуманітарних та естетичних дисциплін; науковий супровід навчання здійснював Сергій БУРТОВИЙ, завідувач кафедри теорії і методики середньої освіти, кандидат педагогічних наук.Працюємо разом, наближаємо Перемогу!
понеділок, 15 травня 2023 р.
Вебінар - демо-урок: From Teacher to Teacher: Developing vocabulary skills.
|
середа, 3 травня 2023 р.
Про тпооведення творчої групи вчителі англійської мови
02 травня 2023 року відбулося завершальне засідання творчої групи вчителів англійської мови. Протягом двох років учителі з Кропивницької, Знам'янської, Світловодської, Петрівської, Олександрівської й Долинської територіальних громад працювали над проблемою "Розвиток критичного та креативного мислення на уроках англійської мови".
Дякуємо всім учасникам за креативність, нестандартний підхід до поставленої мети, професійність та позитивний настрій!